Moderné ale najmä efektívne.

Jazykové kurzy angličtinyPiešťany

Poď aj ty študovať anglický jazyk pomocou modernej výuky od jazykových lektorov FLUENCY z mesta Piešťany a okolia.
kurzy angličtiny Piešťany

Hľadáš vysoko-efektívnu výuku angličtiny v meste Piešťany?

POĎ SKÚSIŤ FLUENCY 🙂
Máme radi, čo robíme a robíme, čo máme radi. :) S nami sa veľa naučíš a možno aj zabavíš.
V našom tíme sú špičkoví lektori, diplomovaní v odbore lektoring anglického jazyka. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a jednoducho povedané: urobíme maximum pre tvoj úspech vo výuke anglického jazyka.
V rámci našej výukovej filozofie FLUENCY, veríme, že z malých chybičiek "sa nestrieľa" - práve naopak, hlavnú prioritu kladieme na schopnosť klientov dosiahnúť plynulosť (z angl. FLUENCY) v bežnej komunikácii.

Trápiš sa s gramatikou alebo slovíčkami?

S NAMI ĽAHKO ZVLÁDNEŠ OBIDVE.
Jazykový kurz angličtiny (Piešťany) bude počas prvých 3 mesiacov obsahovať gramatiku a následne sa sústredime na konverzácie a zväčšovanie tvojej slovnej zásoby, ktorú budeš potrebovať k plynulej jazykovej komunikácii.
Počas rokov na trhu, vyvíjame filter na tzv. často používanú nemeckú gramatiku. V bežnej komunikácii sa (prekvapivo) aktívne využíva iba 20-30% z nemeckej gramatiky. My vieme, ktorá gramatika to je a práve tú sa zameriame počas tvojho kurzu.
Taktiež máme pre teba aj filtráciu slovnej zásoby. Anglický jazyk obsahuje desiatky tisíc slovíčiek. Z nich vyberáme len tie najčastejšie používané a to tak, aby si v celom procese výuky vedel(a), ktoré sú pre teba dôležité. Tým ti ušetríme množstvo, ale naozaj obrovské množstvo námahy pri učení sa slovnej zásoby.
lektor angličtiny Piešťany
anglický kurz Piešťany

Najpoužívanejšie anglické slovíčka?

OBJAV ICH V APKE ANGLINO.EU
Prístup k anglino dostaneš v rámci kurzu, alebo sa môžeš z ANGLINO.EU začať učiť samostatne za výhodnú cenu už od pár EUR za mesiac.
Nájdeš v ňom všetky najpoužívanejšie anglické slovíčka. Aplikáciu pravidelne updatujeme a prinášame ti v nej postupne ešte viac najčastejšie používaných anglických slovíčiek.
Aktuálne už naša výuková aplikácia obsahuje tisícky precízne vybratých slovíčiek. Sú vybrané tak, aby sa ti z apky čo najlepšie učilo.

Ponúkame ti ukážkovú hodinu zdarma na

ONLINE KURZ angličtiny
Skús našu ukážkovú lekciu angličtiny zdarma a úplne nezáväzne, bez skrytých podmienok.
Stačí zavolať, dohodnúť si termín a náš lektor ti počas nej povie viac o samotnej výuke. Môžeš sa tiež spýtať na všetko, čo ťa zaujíma a naživo si vyskúšať ako prebieha vyučovanie s FLUENCY.
Ukážkovú hodinu pre všetky naše kurzy angličtiny v meste Piešťany ponúkame od vzniku firmy FLUENCY s.r.o.v roku 2014 a doteraz túto možnosť využili stovky našich zákazníkov.
Napriek tomu, že ukážková hodina je nezáväzná, až 85 % zo záujemcov sa rozhodlo prihlásiť na náš kurz anglického jazyka. Z týchto klientov sme dokázali jazyk naučiť až 90 % všetkých, ktorí sa prihlásili na naše kurzy angličtiny.
14 000+
online hodín
Máme bohaté skúsenosti s výukou anglického jazyka pre zákazníkov z mesta Piešťany a okolia.
Každá jedna hodina nám ukázala, že kvalitný jazykový kurz musí byť prispôsobený "na mieru". Zároveň, jazykový kurz by mal mať nastavený systém tak, aby sme mohli zákazníkom garantovať hmatateľné výsledky v praxi.
300+
spokojných zákazníkov
Orientujeme sa na kvalitu, preto každý náš online jazykový kurz je individuálny.
Od roku 2020 sú všetky kurzy v agentúre FLUENCY výhradne online. Už stovky zákazníkov ocenilo flexibilitu modernej online výuky.
10+ rokov
skúseností s výukou
Office a online jazykové kurzy spolu prevádzkujeme od roku 2013.
Dokopy za celé obdobie našej pôsobnosti sme odučili viac ako 92 000 normohodín office + online jazykovej výuky.
lektor anglického jazyka Piešťany
" Výuka anglického jazyka vo FLUENCY je iná ako všetko ostatné, čo som doteraz vyskúšala. Prístup k hodinám je veľmi systematický - osobne mi to výrazne pomáha pri napredovaní v anglickom jazyku. "

Petronela

klientka FLUENCY

Začni kedykoľvek počas roku

SPRÁVNA CHVÍĽA " ZAČAŤ " MÔŽE BYŤ AJ TERAZ
FLUENCY jazykový kurz angličtiny (Piešťany) nie je časovo ani inak viazaný. Platba za kurz je mesačná, takže vieš si každý mesiac určiť, ako dlho chceš s nami študovať.
Veríme v slobodu a preto nezaväzujeme našich študentov na dlhšie obdobie, napr. semestra, či pol roku, ako je to často bežné v iných jazykových školách. Naši lektori anglického jazyka ťa chcú presvedčiť svojou kvalitou a proklientským prístupom.
Skús FLUENCY a zaži jazykový kurz anglického alebo nemeckého jazyka, exaktným, efektívnym a uvoľneným štýlom z pohodlia domova.

Pre pokročilých študentov máme pripravených

viac ako 400 konverzácií
Praktická znalosť anglického jazyka je najmä o versatilite (všestrannosti) v komunikácii. Je dôležité vedieť reagovať v rôznych situáciách a preto klientov pripravujeme na schopnosť reagovať na široké spektrum konverzačných oblastí.
Vylepšíme tvoju schopnosť podávať vlastné informácie, či argumenty a rovnako vhodne a správne klásť otázky. Rovnako ťa naučíme používať správny syntax pri výstavbe tvojich viet. anglický jazyk definuje typológiu viet práve cez syntax (správne poradie slov vo vetách), takže tento parameter vnímame ako jeden z kľúčových pre tvoju znalosť tohto jazyka.
Rovnako, tvoj jazykový kurz angličtiny bude mať fokus na správnu výslovnosť, znalosť najčastejšie používanej gramatiky a rovnako znalosť najfrekventovanejších slovíčiek.

Zavolaj nám, radi ti poradíme

VIEME, ŽE ZAČAŤ MÔŽE BYŤ NIEKEDY ZLOŽITÉ
Napíš nám tvoju predstavu o kurze na fluency@fluency.sk alebo nám cinkni na 0948 117 111, radi ti poradíme, alebo ťa zorientujeme v jazykovej výuke.
Motivácie začať jazykový kurz angličtiny môžu byť rôzne. Ideálny stav je, ak máš výuku jazyka spojenú s priamym pracovným použitím, ale vieme ťa naučiť komunikovať aj pre účely osobné, cestovné a taktiež aj v rámci osobnostného rozvoja (po nemecky "persönliches Wachstum").
Nech je tvoja motivácia učiť sa anglický jazyk akákoľvek, s kvalitnou znalosťou anglického jazyka, sa ti otvoria hneď viaceré - kariérne ale aj osobné možnosti a benefity.
0948 117 111
fluency@fluency.sk